Рюкзак міський з відділом для ноутбука 30л синій





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський з відділом для ноутбука
Рюкзак виготовлений з міцної водостійкої тканини .
Два основних відділення . Додаткова передня кишеня . Бокова ручка для переносу . Нижня кишеня , можна поставити взуття або якісь інші речі .
Бокові стяжки . Рюкзак має розширення , при потребі можете зробити його більшим . Кріплення на валізу . Задня плоска кишеня . Зручна спинка . Нагрудний пояс . USB ПОРТ . Стінки рюкзака усилені ізолоном .
Розмір 45/30/19 см Розширення +7 см
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Глибина | 19 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 45 см |
| Виробник | Ізолон |
| Глибина з розширенням | |
| Глибина з розширенням | 26 см |
- Ціна: 1 420 ₴





