Рюкзак міський з відділом для ноутбука 35л чорний





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський з відділом для ноутбука
Рюкзак виготовлений з міцної водостійкої тканини .
Два основних відділення . Додаткові передні кишені . Рюкзак має розширення , при потребі можете зробити його більшим . Кріплення на валізу . Задня плоска кишеня . Зручна спинка . USB ПОРТ . Стінки рюкзака усилені ізолоном .
Розмір 46/30/21 см Розширення +7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ізолон |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 46 см |
| Глибина з розширенням | |
| Глибина з розширенням | 27 см |
- Ціна: 1 630 ₴





